Pavidalas ir vartojimas
   
Tabletės, kapsulės, sugeriamojo popieriaus gabaliukai su ryškių spalvų paveikslėliais. Nedidelis LSD kiekis užlašinamas ant popieriaus (panašaus į sugeriamąjį) ir maža popieriaus skiautelė dedama ant liežuvio. Popierius gali būti įvairių formų su skirtingais spalvotais piešinėliais. Pusiau sintetinis narkotikas.

Poveikis pavartojus
   
Poveikis gali būti dvejopas. Pavartojus LSD labai suprastėja orientacija, visiškai pakinta skonio, uoslės, klausos pojūčiai. LSD ypatingas tuo, kad šio narkotiko poveikis, kuris gali trukti iki 12 val., yra sunkiai prognozuojamas - vartojantysis gali šį laiką praleisti labai maloniai  arba patirti baisiausią savo gyvenime košmarą. Kartais šio narkotiko poveikis pasireiškia praėjus net keletui savaičių ar mėnesių po vartojimo.

Vartojant ilgesnį laiką nuolat
   
Vartojant LSD nuolat, labai paūmėja visi psichikos susirgimai. Kartais LSD vartotojui atrodo, kad jis gali skraidyti, todėl neretai LSD vartotojai tai išbando nušokdami nuo tilto ar pro langą. Kitas pavojingas šalutinis poveikis – polinkis į žudymą ir savižudybę.

Abstinencijos sindromas
   
Nuovargis, irzlumas, milžiniškas alkio jausmas. Vystosi depresija, galinti tapti net savižudybės priežastimi.